Parsa Beauty Make-up Blender - 1 stk.

1
1
1
Se alle produkter fra Parsa Beauty
Varenummer: 120235

Parsa Beauty Make-up Blender er en blød svamp til præcis og jævn påføring af flydende makeup

Parsa Beauty Make-up Blender er en super blød makeupsvamp, der giver et naturligt og ensartet resultat ved påføring af flydende eller cremet produkter. Den spidse ende er velegnet til præcisionsarbejde som dækning af pletter og rødme, mens den flade side dækker større områder af ansigtet. Blenderen former sig let efter ansigtets konturer og gør det nemt at arbejde produktet ind i huden.

Parsa Beauty Make-up Blender kan bruges både fugtig og tør alt efter ønsket finish. Den er let at rengøre og genanvende i hverdagen. Et effektivt redskab til dig, der ønsker et fejlfrit makeupresultat. 

Egenskaber:

  • Super blød og fleksibel kvalitet
  • Til præcis og jævn makeup-påføring
  • Egnet til både creme og væske
  • Spids og flad side til flere formål

Anvendelse:

Brug den fugtig for et let resultat eller tør for mere dækning. Dup forsigtigt produktet på huden og blend ud.


Indhold:
1 stk.

Indgår i kategorierne
  1. Beauty
  2. Makeup
  3. Makeupbørster og pensler
Se alle produkter fra Parsa Beauty
Varenummer: 120235

Andre kunder har også købt

Alternative produkter

Anmeldelser

Fri fragt over 349 kr.

Til DAO PakkeShop & med DAO Hjemmelevering

30 dages fortrydelse

30 dages fortrydelsesret fra den dag du modtager varen. (Gælder ikke håndkøbslægemidler)

Medlemsbonus

Du opsparer bonus hver gang du handler i shoppen.

Kundeservice

Kontakt os på tlf. +45 7199 9817 eller pr. e-mail info@med24.dk.

Gør som 300.000 andre!

Skriv dig op til vores nyhedsbrev. Ved tilmelding giver du accept til, at vi må sende dig info om rabatkoder, tilbud og nyheder relateret til vores sortiment pr. email. Du kan til enhver tid trække samtykket tilbage. Vi behandler dine oplysninger i henhold til vores persondatapolitik.