|
|
|
| Du er måske også interesseret i ... |
| |
|
|
|
|
 | Andre kunder har også købt | | |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
| Anmeldelser |
|
|
 |
|
Af Anonym |
Tilføjet dato: 12-02-2010 |
|
 |
Jeg kan varmt anbefale Basiron, den holder 100%. Jeg har ikke længere uren hud;-)
Rating: [5 ud af 5 stjerner!] |
Skriv din egen anmeldelse |
|
|
|
|
Af kim jensen |
Tilføjet dato: 16-12-2009 |
|
|
|
|
|
Af Peter Hansen |
Tilføjet dato: 02-12-2009 |
|
 |
Det er et ganske godt produkt! Det har virket super godt på mig, så det kan varmt anbefales. Ens hud kan dog godt blive en smule tør eller skalle, så husk altid at have en fugtighedscreme også ;) men det virker virkelig!
Rating: [5 ud af 5 stjerner!] |
Skriv din egen anmeldelse |
|
|
|
|
Af Mette Bech |
Tilføjet dato: 27-10-2009 |
|
 |
Rigtig godt produkt! Den er drøj i brug, bruger du får meget kan din hud reagere lidt på det så det lærer man automatisk. Det er et kraftigt produkt så brug den kun lokalt. Den virker rigtig godt som forebyggende synes jeg. Alt i alt et produkt der holder hvad det lover - det er helt sikkert pengene værd!
Rating: [5 ud af 5 stjerner!] |
Skriv din egen anmeldelse |
|
|
|
|
Af Ukendt! |
Tilføjet dato: 25-07-2009 |
|
 |
Den virker mand! Og jeg forstår slet ikke når folk skriver at den brænder eller giver rød hud .. Jeg har ellers rigtig sart ud, men har ikke oplevet det overhovedet! Det føles kun som om, at man har mudder/skønhedsmaske på eller noget, for den strammer ligesom i huden, rigtig dejligt (: Da jeg læste de bivirkninger man kunne få, blev jeg helt bange, for jeg troede det var slemt, men det er det jo slet ikke .. Og især det med at huden kan skalle af, der tænkte jeg "hvad" - jeg troede det var store hudskaller der ville skalle af eller noget, men det er jo virkelig lidt .. For det er den eneste bivirkning ved mig, min hud skaller LIDT! Men nøj, den virker, den er god god god! Og slet ikke hård som de skriver, intet har virket bedre på mig, eller været nemmere at anvende, jeg kan anbefale den, yeah (:
Rating: [5 ud af 5 stjerner!] |
Skriv din egen anmeldelse |
|
|
|
|
Af Morten |
Tilføjet dato: 18-02-2009 |
|
 |
Basiron 10% er en meget god creme, den er effektiv og holder i lang tid, på trods af den lille tube.
Rating: [5 ud af 5 stjerner!] |
Skriv din egen anmeldelse |
|
|
|
|
Se alle anmeldelser |
|
|
| Indkøbskurv |
|
| ..er tom! |
|
| Total |
0,00 DKK |
|
| Medlemmer får 5% rabat! |
|
 |
|
|
|
|
|
|
|


|
|
|